PROGRAM DO PŁAC

Prosty i intuicyjny program do liczenia wynagrodzenia. Chorobowe, urlopy, nadgodziny, ZUS, PIT.
ZUS i PIT, PODSTAWY NALICZEŃ
ROZLICZENIE WYNAGRODZENIA
DODATKI, PREMIE,NADGODZINY, L4

Jak obliczyć wynagrodzenie pracownika, Nowy Ład - przykłady.

Jak liczyć wynagrodzenie pracownika ?

Program na jedno stanowisko. Dla biur rachunkowych 5 stanowisk. Obsługuje 99 firm i 99 pracowników na jednej liście w każdej z firm.

W kartotece można zarejestrować 999 pracowników dla każdej z 99 firm.

NAWIGACJA
JAK LICZYĆ WYNAGRODZENIE
KONTAKT  KONTAKT 
Chorobowe Wnagrodzenie chorobowe i zasiłek chorobowy. Kto płaci i jak liczyć ? Podstawa naliczenia, przykłady. Podstawy prawne. czytaj dalej …. Urlop Za czas urlopu pracownikowi przysługuje wynagrodzenie takie jakie by otrzymał gdyby w tym czasie pracował. czytaj dalej …. Godziny nadliczbowe Praca wykonywana ponad normalny czas pracy, jest pracą w godzinach nadliczbowych za które należy się wynagrodzenie. czytaj dalej …. Jak liczyć wynagrodzenie ? Wynagrodzenie brutto, podstawy naliczeń. Składki ZUS, składka zdrowotna i zaliczka na podatek. Kolejność liczenia, zaokrąglenia. czytaj dalej …. Godziny nocne Za pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej w wysokości czytaj dalej …. Lista płac - wzór Jakie składniki wynagrodzenia powinny znaleźć się na liście płac. Wzór listy płac. Dodatkowe informacje na liście pac. czytaj dalej …. Karta wynagrodzeń Co powinna zawierać karta wynagrodzenia pracownika. Jakie skadniki i podsumowania. Wzór karty wynagrodzeń. czytaj dalej ….

Program na jedno stanowisko. Dla

biur rachunkowych 5 stanowisk.

Obsługuje 99 firm i 99 pracowników

na jednej liście w każdej z firm.

W kartotece można zarejestrować

999 pracowników dla każdej z 99

firm.

NAWIGACJA
JAK LICZYĆ ?
KONTAKT  KONTAKT 
 POBIERZ PROGRAM  POBIERZ PROGRAM Jak liczyć wynagrodzenie ? Wynagrodzenie brutto, podstawy naliczeń. Składki ZUS, składka zdrowotna i zaliczka na podatek. Kolejność liczenia, zaokrąglenia. czytaj dalej …. Chorobowe. Wnagrodzenie chorobowe i zasiłek chorobowy. Kto płaci i jak liczyć ? Podstawa naliczenia, przykłady. Podstawy prawne. czytaj dalej …. Urlop. Za czas urlopu pracownikowi przysługuje wynagrodzenie takie jakie by otrzymał gdyby w tym czasie pracował. czytaj dalej …. Godziny nadliczbowe Praca wykonywana ponad normalny czas pracy, jest pracą w godzinach nadliczbowych za które należy się wynagrodzenie. czytaj dalej …. Godziny nocne. Za pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej w wysokości czytaj dalej …. Lista płac - wzór. Jakie składniki wynagrodzenia powinny znaleźć się na liście płac. Wzór listy płac. Dodatkowe informacje na liście pac. czytaj dalej …. Karta wynagrodzeń. Co powinna zawierać karta wynagrodzenia pracownika. Jakie skadniki i podsumowania. Wzór karty wynagrodzeń. czytaj dalej ….

Jak obliczyć wynagrodzenie pracownika, Nowy

Ład - przykłady.