PROGRAM PŁACE wersja 4.00 - 2024 rok

Program na jedno stanowisko, obsługuje 99 firm i 99 pracowników w fażdej z firm. UWAGA ! Program zakupiony w okresie listopad - grudzień, aktualizacja na następny rok bez opłat.

Cena - 210,00 zł

POBIERZ POBIERZ Jak zainstalować ? Jak zainstalować ?
UWAGA !!!!! Program można pobrać i zainstalować bez jego kupowania w celu przetestowania bez ograniczeń czasowych. Więcej informacji w zakładce INFORMACJE, warto przeczytać.
Pierwsze logowanie do programu :

użytkownik : admin, hasło : admin.

Biura rachunkowe mogą zainstalować program na 5 stanowiskach bez dodatkowych opłat.

UWAGA !!!!! Przeczytaj jak zainstalować - ważne ! W razie dodatkowych pytań, proszę dzwonić.

Jak kupić program ?

Zamówienie na program Płace i Kadry proszę kierować na adres mailowy podany w zakładce KONTAKT, podając dane do faktury : nazwa zamawiającego adres osoba zamawiająca do kontaktów, numer telefonu Po otrzymaniu zamówienia, zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zamówienia w którym zostaną podane szczegóły zakupu i forma płatności. Na zakupioną licencję wystawiana jest faktura. Zamówienie można też złożyć telefonicznie

Koszty utrzymania programu.

- darmowa zdalna pomoc w zakresie instalacji i obsługi programu, nawet przed zakupem w czasie testowania programu, - darmowy zdalny serwis programów, - darmowe zdalne naprawy po awariach itp. - roczna opłata za aktualizacje - 190,00 zł za wszystkie stanowiska w jednej firmie. Koszty utrzymania programu są bardzo istotnym czynnikiem który należy wziąć pod uwagę przy zakupie jakiegokolwiek programu obsługującego duże bazy danych. W przypadku naszego programów można je ograniczyć praktycznie do 120 zł/rok, czyli koszt aktualizacji. Łącząc cenę programu z kosztami jego eksploatacji czyni ten program jednym z najtańszych rozwiązań na rynku, jeśli nie najtańszymi rozwiązaniem dla firmy a w szczególności dla biur rachunkowych.

Wersja DEMO

Program nie ma wersji demonstracyjnej. Ale w programie jest zainstalowana firma pod nazwą - Demo i jest to firma demonstracyjna. Przed zakupem programu można go pobrać i zapoznać się z jego funkcjami właśnie na tej firmie. Można też utworzyć swoją własną firmę, wprowadzić pracowników i tworzyć swoje listy wynagrodzeń, jednak w tej firmie nie będzie można drukować list płac i innych zestawień, będzie je można tylko podejrzeć na ekranie. W demonstracyjnej firmie Demo, wszystkie wydruki są dostępne. Po zakupie programu i wprowadzeniu kodu aktywacji można dalej pracować bez jego ponownej instalacji i ponownym wprowadzaniu danych do własnej firmy jeśli ją założyliśmy. W razie pytań proszę dzwonić. Będzie szybciej i sprawniej niż pisanie maili.

Ważne po instalacji.

W razie problemów z wyświetlaniem okienek programu / np.: obcięcie pól tekstowych do wprowadzania danych/ należy ustawić wielkość czcionki ekranowej w na domyślny (100%) tak jak jest ustawione to w Windows. Jak to zrobić w różnych wersjach systemu zobacz w : Ustaw ekran
USTAW EKRAN USTAW EKRAN

Rejestracja programów.

Wszystkie programy wymagają rejestracji i aktywacji. Podczas rejestracji program musi mieć dostęp do internetu. Rejestrację i aktywację dokonujemy w okienku głównym programu : Menu : Rejestracja 1. Rejestracja programu 2. Aktywacja programu. Najpierw wykonujemy rejestrację programu. Po zarejestrowaniu otrzymamy na adres poczty podany w rejestracji, kod aktywacji, który wpisujemy w okienku : Aktywacja programu. Jeśli po zarejestrowaniu chcemy zrezygnować z używania programu, w menu Rejestracja wybieramy pozycję Wyrejestruj program. Następnie usuwamy program z komputera tak jak inne programy w Windows : Panel sterowania, Programy/Odinstaluj program. Kolejną czynnością będzie usunięcie katalogu w którym był zainstalowany program. Domyślnie jest to C:\Fuzzland. Po odinstalowaniu programu w tym katalogu pozostają tylko pliki które użytkownik sam wykonał : Listy płac, raporty, kartoteki pracowników, kopie itp.

Wymagania systemowe.

Programy pracują w środowisku Windows. Przy starszych wersjach windowsa ważnym warunkiem funkcjonowania programu jest obecność środowiska Microsoft .NET Framework w wersji 4.0 /minimum/ zainstalowanego w komputerze. Bez tego program nie będzie działał !!!. Problem w zasadzie dotyczy tylko Windowsa XP gdy nie są wykonywane na bieżąco aktualizacje systemu. Przed instalacją zaktualizuj windowsa ! W razie braku framerworka 4.0 w windows XP, można tą aktualizację pobrać z strony Microsoft.
607 040 628
Framerwork 4.0 Framerwork 4.0