fuzzland oprogramowanie dla firm
Aktualizacje

Nie możesz dostać gotowego programu ? 

Często się zdarza, że potrzebujemy rozwiązania którego nie  można kupić lub jest to część dużego systemu za duże pieniądze. Jeśli chcesz lepiej usprawnić i lepiej zorganizować pracę  w twojej firmie i to niewielkim kosztem zgłoś się do nas. Pomożemy.
Aktualizacja strony :  15 wrzesień 2018
Jak aktualizujemy ? W wszystkich wersjach programów, aktualizacje odbywają się wyłącznie z poziomu programu. W czasie tej czynności program musi mieć dostęp do internetu. Wszelkie zabezpieczenia komputera przez programy chroniące, mogą /ale nie muszą/ utrudnić aktualizację. Jęśli po aktualizacji nie pojawia się nowa wersja programu, to znaczy, że trzeba wykonać jedną z poniższych czynności : włączyć dostęp do internetu dla programu płacowego lub na czas aktualizacji obniżyć poziom ochrony komputera albo go włączyć. Aktualizację przeprowadzamy w okienku głównym programu. W menu : Pomoc wybieramy pozycję : Sprawdź aktualizację programu. Pojawi się okienko : Aktualizacja programu i naciskamy przycisk >Sprawdź aktualizacje<.  Jęśli są nowe aktualizacje, zostanie wyświetlony komunikat o nowych funkcjach i pojawi się przycisk  >Pobierz<. Kilikamy w przycisk >Pobierz<, zostaną pobrane nowe pliki /zielony pasek postępu/. Po pobraniu plików aktualizacji program płacowy się wyłączy i pojawi się czarne okienko aktualizacji. Po paru sekundach okienko aktualizacji też się wyłączy. Uruchomiamy ponownie program i gotowe. W głównym okienku programu pod nazwą programu pojawi się informacja z numerem nowej wersji. Aktualnie dostępne są aktualizacje do wersji 1.08 a - z dnia 17 lipiec 2018 r. dla wszystkich programów. Tak samo jak program, aktualizujemy interaktywne formularze PIT-11, PIT-4R oraz wtyczkę do formularzy. W menu Pomoc proszę wybrać pozycję : Pobierz e-formularze. Aktualnie dostępna jest najnowsza wtyczka do interaktywnych formularzy w wersji 4.3.0. Informacja ! Użytkownicy wszystkich programów w starszych wersjach, przechodzą BEZPŁATNIE na odpowiednie nowe wersje programów. Po zainstalowaniu nowych wersji programów konieczne będzie przeniesienie danych z starych wersji programów do wersji nowych. Przed aktualizacją proszę wykonać KOPIE BEZPIECZEŃSTWA całego katalogu w którym jest zainstalowany program. Domyślnie jest to : C\Fuzzland. Bez tej kopii nie wykonywać aktualizacji !!!!! W celu uzyskania informacji jak dokonać przeniesienia danych lub wątpliwości związanych z aktualizacją, proszę o  kontakt
Informacja z 6 grudzień 2017 r. ! Użytkownicy którzy nie dokonali aktualizacji do 30 listopada 2017 i posiadają programy w wersji 1.00 do 1.04 pobierają i podmieniają odpowiedni plik *.exe. Plik domyślnie znajduje się w lokalizacji c:\Fuzzland\nazwa_programu\plik.exe   Program Lista wynagrodzeń, pobrać i podmienić > tutaj < Program Płace, pobrać i podmienić > tutaj < Program Płace i Kadry, pobrać i podmienić > tutaj < program Płace i Kadry 5 stanowisk, pobrać i podmienić > tutaj < Program Płace i Kadry MX, pobrać i podmienić >tutaj< Uwaga ! Użytkownicy którzy w dniu 5 grudzień 2017 w czasie uruchomiania programu, mieli komunikat o będzie związanym  aktualizacją, proszę zignorować błą i dokonać aktualizacji z poziomu menu : Pomoc/Sprawdź aktualizację programu. Program zaktualizuje się do najnowszej wersji tj. 1.06 a.  W razie problemów lub wątpliwości proszę o kontakt.
Aktualizacje

Nie możesz dostać gotowego

programu ?  

Często się zdarza, że potrzebujemy rozwiązania którego nie  można kupić lub jest to część dużego systemu za duże pieniądze. Jeśli chcesz lepiej usprawnić i lepiej zorganizować pracę  w twojej firmie i to niewielkim kosztem zgłoś się do nas. Pomożemy.
Aktualizacja strony : 15 wrzesień 2018
Aktualizacje ! Od wersji 1.00b wszystkich programów aktualizacje są dostępne tylko z poziomu programu. Menu : Pomoc/Sprawdź aktualizacje.
fuzzland oprogramowanie dla firm